Novinka | World of Speed

5

World of Speed má vyjít už v tomto roce a půjde o free-to-play hru, která se vyvíjí ve studiu Slightly Mad Studios, kde se dokonce pracovalo na hře Need for Speed: Shift. To nám může zaručit, že skutečně půjde o nějakou závodní pecku stejně jako je právě NFS:Shift.

Tvůrci World of Speed říkají, že hra umožní hráčům jezdit v reálných okruzích a ulicích. Dokonce lze jezdit i v městech jako jsou Londýn, Monako a Moskva. Ve hře lze zakládat týmy, kde si můžete vytvořit logo týmu, vydělávat peníze a vstupovat do klubové garáže. Kluby pak mezi sebou mohou závodit a předvést se před ostatními. Snad v jako každé hře můžete získávat zkušenosti i v této hře je tomu tak. Nezískáváte je jen za vyhraný závod. Hledí se i na styl jízdy, triky, blokování protivníků a dalších.

Mad Studios se silně zaměřilo i na herní grafiku, vizuální efekty a intenzitu hry, aby si ji hráči nejvíce užili. Tvůrci slibují, že pravidelně budou hru aktualizovat, přidávat nové auta, tratě, doplňky a to vše půjde updatovat přes launcher, který půjde stáhnout z oficiální stránky hry. Nic víc nám zatím tvůrci nechtějí prozradit. Jediné co ještě dodaly v posledním članku je trailer, který je volně ke shlédnutí.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat