Staň se let’s playerem 3.

youtube-logo3-930x300

V dalším pokračování naší cesty let’s playera si ještě něco dopovíme k youtube kanálu. Jak by měl vypadat, co byste měli jak udělat atd.. Takže první věc je logo a celkový vzhled kanálu. Je to totiž další důležitý faktor, který může přivést odběratelé a sledovatele vašich videí. Říkáte si, že na vzhledu přece vůbec nezáleží, ale ono kupodivu záleží. Představte si, že přijdete na kanál, který má jako logo nějaký obrázek ze hry, který má špatnou kvalitu, není celý a na záhlaví kanálu je ten uplně stejný neořezaný obrázek. Většinu lidí to odradí, protože dnes se na youtube vyskytuje spoustu tak zvaných „kidů“, kterí si dají na pozadí cokoliv, místo mikrofonu mají jak se říká bramboru a jejich upištěný hlásek je tak nepříjemný, že vám rve uši. Proto abyste udělali první dojem je tedy zapotřebí volit správné pozadí a logo. Nejlepší je sehnat si někoho, kdo vám to logo a záhlaví udělá, protože 80% lidí neumí ve photoshopu a dělat logo v malování no nevim. :-D

Pokud jste ještě nezažádali youtube o to abyste mohli uploadovat videa delší než 15 minut, tak to napravte co nejdříve. Nikdo by přece nechtěl videa dlouhá jen 15 minutek.

Další věc je nové url. Nikomu by se nelíbilo zadávat do vyhlédávače např. toto: youtube.com/user/Alfm6f21ey2f5. Při vytvoření kanálu se dá tato url nastavit, takže si volte něco krátkého a výstižného. Né žádné dlouhé názvy. Nejlepší je jméno kanálu nebo vaše přezdívka.

Každý znás zná miniatury ve videu. Vytvářejí se a používají se aby video co nejvíce upoutalo pozornost diváka a přilákalo ho kliknout na vaše video, takže si s tím opět dejte práci a udělejte si pěkné miniatury do videí. Miniatury nebyly povolené a možná ještě nejsou povolené pro ty, kteří nemají partnerství, ale lze je získat i bez partnerství. Musíte si o ně požádat. Určitě to najdete někde v nastavení kanálu.

Io hry zdarma můžete hrát na – www.iohry.cz

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat