Staň se let’s playerem 2.

youtube-logo3-930x300

Takže v minulém článku jsem psal o tom jak natáčení videí funguje, jestli vůbec do toho máte jít atd.. Tenhle článek už bude trošičku více zaměřený na praxi. Takže pokud jste se opravdu rozhodli natáčet videa a víte, že jste trpěliví a připravení, tak je načase si založit youtube kanál.
Snad každý ví jak probíhá registrace na youtube a jak se kanál založí, takže to tu nebudu popisovat. Ještě před tím než si kanál založíte, promyslete si jaké bude jméno kanálu a vaše přezdívka. Na tomto opravdu záleží, protože pokud se bude váš kanál jmenovat „Minecrafťák“, tak se budete na 100% potýkat s hatem od nějakých individuí, kteří vám řeknou, že kopírujete Minecrafáka. S přezdívkou je to podobné, takže si dejte záležet a vymyslete něco originálního, co by mohlo lidi zaujmout.
Další příklad nevhodného nicku vám mohu předvést přímo na mé osobě. Moje přezdívka je Stallker. Teď si asi říkate „No a co má bejt?“. Na téhle přezdívce není nic a tak špatného, ale pokud si odděláte jedno „L“, tak vám vznikne slovo Stalker. Což je PC hra, která je na trhu už delší dobu. Při volbě jména jsem neměl tušení, že nějaká taková hra vůbec existuje a že by mi natáčení mohla zkomplikovat. Není vůbec problém v tom, že bych dostával haty, ale jde o to že pokud si na youtube zadáte do vyhledávání Stallker, tak první co vám vyjede, je ta PC hra a to je docela na nic, protože když vás chce někdo najít, tak narazí na toto.
Snažte se tedy vybrat nějaké jméno, které je originální, snadno zapamatovatelné a třeba i vtipné jako je už teď známý youtuber „Profesioanál“.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat